skup laptopów i komputerów poleasingowych

Nasza firma pomoże Państwu rozwiązanie problemu zamortyzowanego sprzętu IT, RTV i Fotograficznego jak komputery, laptopy, aparaty, telewizory. Oferujemy skup sprzętu poleasingowego, co pozwoli Państwa firmie zaoszczędzić kosztów utylizacji oraz otrzymać zwrot nakładu finansowego i zdjąć sprzęt ze stanu magazynowego. Czy Państwa sprzęt nie spełnia już wymaganych oczekiwań? Jest uszkodzony i nieopłacalna jest naprawa? Potężny postęp techniczny w informatyce wymaga częstej modernizacji, a niekiedy wymiany sprzętu na nowy.

Co zrobić ze starymi laptopami, komputerami, monitorami?

Można próbować go wyrzucić na śmietnik ale od jakiegoś czasu nie pozwalają na to przepisy, zwłaszcza ustawa o zużytym sprzęcie elektronicznym a po drugie szkoda wyrzucać pieniądze do śmietnika… (na podstawie Ustawy o odpadach z dnia 27.04.2001 roku (Dz. U. 01.62.628 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29.07.2005 roku (Dz.U.05.180.1495) wszystkie przedsiębiorstwa mają obowiązek zdawania zużytego sprzętu elektronicznego w tym komputerów, monitorów, laptopów, telewizorów odpowiednim firmom – muszą go odsprzedać lub oddać do utylizacji.

Zajmujemy się kompleksową obsługę przedsiębiorstw i organizacji likwidujących swoją bazę sprzętu IT, przeprowadzających wymianę sprzętu na nowy lub posiadających nadwyżki sprzętowe. Nawiązanie z współpracy z firmą Skup.IT S.C. pozwoli Państwu szybko pozbyć się przestarzałych i niepotrzebnych: komputerów PC, laptopów, notebook’ów, monitorów, telewizorów i aparatów fotograficznych, a także wszystkich akcesoriów komputerowych.

Co zrobić z nadwyżkami sprzętowymi, które zalegają w magazynie?

Prowadzimy również skup nowego sprzętu komputerowego, nowych komputerów, nowych laptopów itd.  Obsługujemy również lombardy i komisy. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego – wyceny sprzętu online. Mogą Państwo zamówić bezpłatną konsultację i wycenę posiadanego sprzętu. Wystarczy formularz i dołączyć listę produktów, a w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Państwem nasz doradca i przekaże szczegółowe informacje o cenie i możliwości skupu.

 

 

Skup sprzętu poleasingowegoOddziały obsługujące Firmy:

 

Skup sprzętu poleasingowego – oddział Warszawa

Michał Dudkowski

tel_ico GSM : (0) 506-666-118
fax_ico Fax : (22) 885-22-50
mail_ico E-mail : gcsystem@gcsystem.pl


 

Skup sprzętu poleasingowego – oddział Kraków

Arkadiusz Niesiołowski

tel_ico GSM : (0) 506-666-545
fax_ico Fax : (22) 885-22-50
mail_ico E-mail : krakow@gcsystem.pl


 

Skup sprzętu poleasingowego – oddział Poznań

Kacper Markowski

tel_ico GSM : (0) 506-666-220
fax_ico Fax : (22) 885-22-50
mail_ico E-mail : biuro@skup.it

 

 

Formularz zgłoszeniowy dla firm
 • Nazwa firmy:*
  0
 • Imię i nazwisko:*Osoby zgłąszającej
  1
 • Adres E-mail:*
  2
 • Miasto:*Miasto w jakim chcaiłbyś sprzedać.
  3
 • Rodzaj sprzętu:*
  4
 • Plik ze spisem sprzetu:*Prosimy o wysyłanie plików w formacie XLS, DOC lub PDFUpload
   5
  • Opis:*Firma i model sprzętu / Parametry tj. Procesor CPU, pamięć RAM, dysk twardy HDD, karta graficzna GPU / Stan wizualny / Co jest w zestawie? / Uwagi
   6
  • 7